29°C
02.06.2024.
117.1015
108.2069

NAJSMEŠNIJI VAR PENAL IKADA: Golman krenuo da ispuca loptu, a onda je sudija pokazao na belu tačku (VIDEO)

08.02.2023. 13:31
Farul - Univerzitatea penal
Farul - Univerzitatea penal / Izvor: Foto: Twitter Prinstscreen/Sam Street

Neverovatno kako se sve dogodilo.

VAR nekome može da bude majka, nekome maćeha, ali ono što se desilo u Rumuniji zbilja spada u rubriku “verovali ili ne”.

PONOVO DEO ELITE - Expanse Studios predstavlja region na globalnom samitu ICE London 2023

ODBIO REAL i PSŽ: Liverpul dovodi najtraženijeg igrača na planeti za 110 miliona uz jedan važan uslov

KAKAV MALER SRPSKOG TALENTA KOJEG PRATI MANČESTER SITI: Potpisao ugovor i posle 15 minuta završio sezonu

Na utakmcii između Farula i Univerzitatee iz Krajove sudija Andrej Kivulete dosudio je penal za domaćina posle pregleda TV snimka nakon vrlo bizarne situacije u kaznenom prostoru gostujućeg tima.

Šta se zapravo dogodilo? Kada je golman tima iz Krajove u trku krenuo da ispuca loptu naleteo je na protivničkog fudbalera koji se povlačio iz šesnaesterca i nehotice ga oborio. Međutm, VAR je bio nemilosrdan – bio je to kazneni udarac.

Farul je prihvatio poklon, poveo sa 2:0 i na kraju osvojio tri boda trijumfom 2:1. Ovom pobedom tim iz Konstance je preuzeo lidersko mesto na tabeli rumunskog šampionata sa bodom više od Kluža.

Pogledajte kako izgleda Andrea Sahara, izabranica boksera Kubrata Puleva.