KOPA AMERIKA: Domaćin pao već na startu (VIDEO)
Ovogodišnje izdanje organizovano u Sjedinjenim Američkim Držvama.
Kopa Amerika je ponovo u žiži javnosti. Ovogodišnje izdanje održava se u Sjedinjenim Američkim Državama, a upravo je selekcija domaćina otvorila šampionat. Međutim, "jenkiji" nisu bili uspešni pošto ih je u uvodnom meču grupe A, u Santa Klari, sa 2:0 pobedila Kolumbija. Golove za latinoamerički tim postigli su Kristijan Zapata i Hames Rodrigez, i to u prvom poluvremenu.
KRAJ: Ibrahimoviću se ispunila želja i sledeće sezone igraće u... (FOTO)
Prvo je Zapata, posle kornera, sa nekoliko metara poslao loptu u mrežu, da bi "tačku na I" stavio Roidrigez sa bele tačke. Pre toga, Deandre Jeldin je igrao rukom u kaznenom prostoru.
E TO JE POSAO: Blater, Katner i Valke dodelili sebi 80 miliona dolara
U narednoj utakmici, Amerikanci će igrati protiv Kostarike, i biće pod velikim pritiskom ukoliko žele da se plasiraju dalje. Podsetimo, iz četiri grupe dalje će se plasirati po dve prvoplasirane ekipe.
Inače, vest dana koja stiže iz Amerike je smrt Muhameda Alije, a o tome više pročitajte OVDE.
MILIONERI ISPLAĆUJU KLAUZULU: Borusija Dortmund dovodi Barsinog reprezentativca Španije (VIDEO)