POSLE USPAVANKE, RASPUCANO U NASTAVKU: Remi Stanojevićeve Konje sa Kajzerijem

07.05.2023. 19:16
Aleksandar Stanojević
Aleksandar Stanojević / Izvor: Profimedia

Moglo je i bolje, ali...

Fudbaleri Konjaspora, koje sa klupe predvodi srpski trener Aleksandar Stanojević, remizirali su sa Kajzerisporom na domaćem terenu rezultatom 2:2 u okviru 33. kola Superlige Turske.

DULJAJ OPREZAN PRED MEČ SA NOVIM PAZAROM: Mnogo bivših igrača je po nas bilo kobno

"NAŽALOST, TI MOMENTI SU RUŽNI" Alegri se osvrnuo na situaciju sa Dušanom Vlahovićem

BERBER SPREMIO ZAMKU ZA PARTIZAN: Ne smemo da im dozvolimo da igraju

Bivši strateg Partizana je tako nastavio dobru seriju rezultata, trenutno je tri duela bez poraza, a na poslednjih sedam mečeva Konja ima samo jedan neuspeh.

Na ovom duelu su mogli i do pobede, ali je na kraju nerešen rezultat bio najrealniji.

Svi golovi su pali u intervalu od svega devet minuta. Gosti su poveli u 46. minutu golom Kardosa, Konja je uzvratila ubrzo preko Jazgilija.

U 52. minutu ponovo je Migel Kardoso bio koban po Šehića, ali je Dikmen u 55. minutu na kraju postavio konačnih 2:2.

Stanojevićeva ekipa trenutno se nalazi na sedmoj poziciji sa 46 bodova, a tri više ima Kajzerispor na šestoj poziciji sa takođe dve preostale utakmice do kraja šampionata.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Anđela Manitašević, bivša devojka Luke Jovića.