ŠOU BRAZILCA U MADRIDU: Prvo je dao gol, pa se ČUDIO šta ga je SNAŠLO! (VIDEO)

06.01.2018. 15:26
Dijego Košta
Dijego Košta / Izvor: Reuters

Na programu 18. kolo La lige.

Fudbaleri madridskog Atletika pobedili su u prvom meču, u 2018. godini, Hetafe na svom terenu 2:0 (1:0) i posle nepotpunog 18. kola ostali najbliži pratilac lideru Barseloni, koja svoj duel igra u nedelju protiv Levantea na Kamp Nou.

RASTANAK SE BLIŽI: Učesnik osmine finala Lige šampiona dolazi po Boaćija (FOTO)

OVO SE NE ODBIJA: Kinezi PREŠLI igricu! Zvezda Dortmunda ODLAZI na Daleki Istok!

Utakmicu na stadionu "Vanda Metropolitano" obeležio je Dijego Košta. Pojačanje Jorgandžija iz Čelsija već na debiju u crveno-belom dresu zatresao je mrežu gostiju u 62. minutu i duplirao prednost Simeonovog tima. Prethodno je Korea doveo Atletiko u vođstvo na isteku 18. minuta.

O problematičnoj klauzuli oglasio se i Mesijev otac

TAVAMBA NIJE NA MREŽI: Da imam INTERNET, znao bih gde nastavljam karijeru (VIDEO)

Temperamentni Brazilac je, međutim, za samo šest minuta uspeo da upari kartone i bude isključen. Neposredno pre postignutog gola udario je protivničkog igrača i zaradio javnu opomenu. U trenutku kada se upisao u strelce otrčao je kod navijača Madriđana da proslavi prvenac, sudiji se to nije svidelo pa je Košti pokazao drugi žuti karton i poslao ga u svlačionicu.

Nema sumnje da će Košta dugo pamtiti debi u novom crveno-belom dresu.