ДА СЕ НАЈЕЖИШ: Ево шта су Делије поручиле Синиши Михајловићу који се опет бори са леукемијом

Siniša Mihajlović i Dejan Savićević
Синиша Михајловић и Дејан Савићевић / Извор: МН Press

Емотивно.

Синиша Михајловић поново бије битку са леукемијом, а навијачи Црвене звезде нису заборавили некадашњег аса црвено-белих.

УЗБУДЉИВО НА МАРАКАНИ: Катаи сигуран са пенала, Канга напустио игру у 8. минуту (ВИДЕО)

(УЖИВО) Пенал и чарке и транспарент на Маракани, Станковић добио жути картон: Звезда - ТСЦ 1:0 (ВИДЕО)

НЕМА ВАР-а У ХУМСКОЈ, СТАНОЈЕВИЋУ ПУКАО ФИЛМ: Ово је пеееенааал! Рикардо оборен, судија показао корнер (ВИДЕО)

Током утакмице Купа Србије против ТСЦ-а Делије су развиле транспаренте подршке члану генерације која је 1991. године освојила Куп европских шампиона и Интерконтинентални куп у Токију.

- Синиша, ти који под срећном звездом живиш, ти у свакој бици победиш. Синиша – то значи безброј победа – пише на транспарентима који су прекрили “северну” трибину стадиона “Рајко Митић”.