СУПЕРЛИГА: Војводина доминирала у Шапцу

09.05.2021. 18:50

Стара дама убедљива на гостовању.

Фудбалери Војводине победили су у гостима екипу Мачве резултатом 5:2 (3:1) у 36. колу Супер лиге Србије.

ЦРНОГОРЦИ СРУШИЛИ ЧУКАРИЧКИ: Партизан на крилима Соколова славио на Бановом брду

АНДРИЈА ПОТПИСАО ПРЕСУДУ: Видите Живковићев гол у 91. минуту дербија Грчке - ЏЕЛАТ великог ривала (ВИДЕО)

ПАЗАРЦИ ЉУТИ ЗБОГ РАСПОРЕДА: Зашто ми увек играмо први? Све утакмице да се играју у истом термину

Ако ПСЖ, после испадања из Лиге шампиона, не узме титулу у Француској, не узме титулу у Француској, сезона ће за Свеце бити катастрофална, па је вечерашње (21.00) гостовање Рену изузетно важно за тим из Париза. Квота на двојку је 1,65. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Рен - ПСЖ.

Већ на самом почетку меча Војвођани су повели са 2:0 головима Немање Човића у 6. и 14. минуту.

Само неколико минута касније Шапчани остају са десет играча на терену због искључења Филипа Самуровића, па се потом само постављало питање са којом разликом ће гости доћи до победе.

Голове су потом за Војводину постизали Дејан Зукић у 33. минуту, Вељко Симић у 73. и Момчило Мркаић у 75. минуту игре.

За домаћи тим голове су постигли Адамовић и Ортиз поготцима са беле тачке у завршницама првог и другог полувремена.

Војводина је тренутно на трећем месту са 70. бодова, а Мачва је претпоследња са 22 бода.