TURSKA PRESEKLA: Erdogan saopštio nikad bolje vesti
Turski predsednik Redzep Tajip Erdogan rekao je da će sporazumi o izvozu žitarica potpisani u Istanbulu pomoći u prevazilaženju globalne prehrambene krize.
- Uspešnom implementacijom plana, posledice globalne prehrambene krize, koja je dostigla opasne razmere, počeće da slabe. Operativna podrška planu će se vršiti iz Istanbula - citira ga TRT Haber.

KADA STRES UZME DANAK STRASTI! Svaki PETI SRBIN zbog OVOG ima probleme sa erekcijom - postoji PRIRODNO rešenje

LAVROV PRVI PUT PRIZNAO: Ovo je konačni cilj Rusije u Ukrajini!

KOBNE GREŠKE UKRAJINSKIH OBAVEŠTAJACA: Evo šta je Moskva doznala nakon kraha operacije specijalnih službi Zapada i Kijeva
Erdogan je dodao da Ankara očekuje da sve strane ispune svoje obaveze.
Ministar odbrane Rusije Sergej Šojgu saopštio je 22. jula da su u Istanbulu potpisana dva dokumenta koja imaju za cilj rešavanje problema snabdevanja svetskim tržištima hranom i đubrivima.
Kasnije je ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao da nema prepreka da ukrajinsko žito bude isporučeno kupcima u skladu sa dogovorom o hrani postignutom u Istanbulu.
BONUS VIDEO: Lansiranje ruskih raketa na ukrajinske vojne ciljeve u luci Odesa