ZVEZDAŠIMA ĆE POTEĆI SUZE ZBOG PRIJOVIĆEVOG POTEZA: Ne da je pokazao da nije za staro gvožđe, već je RAZNEO MREŽU (VIDEO)
Ubilački golgeterski instinkt.
FK Crvena zvezda i Aleksandar Prijović nisu uspeli letos da se dogovore o saradnji i transfer bivšeg reprezentativca Srbije u crveno-bele je propao. Posle najnovijeg snimka, navijačima Zvezde će sigurno biti bar malo krivo.

MOZZART DAJE NAJVEĆE KVOTE NA SVETU: Boksing dej i sjajna šansa za Porše Makan

STANKOVIĆEVO VELIKO IZNENAĐENJE NA PRIPREMAMA: Uz Ohija još TRI nova fudbalera oblače dres Zvezde (FOTO)

PAO TOKOM ZAGREVANJA, NIJE MU BILO SPASA: Saigrači plaču, svi šokirani, scene koje razaraju... imao je samo 29 godina (VIDEO)

SIGURNO ĆE SE DESITI Donald zapalio Delije: VRAĆA SE U ZVEZDU
Naime, Prijović sada igra za Vestern junajted u australijskoj ligi.
On je počeo sa klupe meč protiv Melburn Viktorije, dobio šansu nakon sat vremena igre kada je njegov tim već gubio 2:0, a tridesetak minuta na terenu bilo mu je dovoljno da postigne debitanski gol od dolaska u Australiju.
Prijović je snalažljivom reakcijom u šesnaestercu domaćina u završnici utakmice udahnuo nadu svom timu da može do boda.
Međutim, njegovo napadačko umeće nije bilo dovoljno da se izbegne poraz koji je zapečaćen novim golom Viktorija u dubokoj nadoknadi - 3:1.
Svakako, nadamo se da je ovo najava povratka Aleksandra Prijovića u staru formu.