HAOS U REPREZENTACIJI HRVATSKE: "Ovde ja biram tim" - Fudbaler udario na selektora!
I to pred start prvenstva Evrope.
Pred sam start prvenstva Evrope u fudbalu podigla se bura u reprezentaciji Hrvatske. Sukob je izbio između iskusnog reprezentativca Andreja Kramarića i aktuelnog selektora Zlatka Dalića.

SPECIJAL ZA EURO: Granica ne postoji – čekaju te NAJVEĆE KVOTE za sve igre

ZASLUŽENO: Gvardiola najbolji menadžer Premijer lige!

MURINJO ZAVRŠAVA PRVI TRANSFER: Albanac pred vratima Rome!
Navodno, Dalić favorizuje Bruna Petkovića koji nije u najboljoj formi, zbog čega je izbio sukob sa Kramarićem koji nema mesto na dosadašnjoj poziciji.
- Moju poziciju znaju čak i seoske babe - rekao je Andrej Kramarić.
Fudbaler je bio vidno nezadovoljan nakon što ga je Dalić stavio na mesto na terenu koje mu ne odgovora, umesto pozicije iza špica koju on igra i u Hofenhajmu.
Ukoliko sukob eskalira, moglo bi da dođe dotle da član postave koja je vicešampion sveta bude isključen iz reprezentacije.
- Nema mesta u reprezentaciji za nezadovoljne. Ovde ja biram tim - odgovorio je Dalić, koji na mesto centralnog napadača stavlja i Bruna Petkovića iz Dinama.
BONUS GALERIJA
Pogledajte kako izgleda najpopularnija UFC ring devojka Arijani Selest