ČAROLIJA VLAHOVIĆA: Roma ostala bez bodova u Torinu (VIDEO)

30.12.2023. 23:20
Dušan Vlahović
Dušan Vlahović / Izvor: Foto: Profimedia/IMAGO

Sjajna partija srpskog reprezentativca...

Fudbaleri Juventusa pobedili su Romu u 18. kolu Serije A rezultatom 1:0. Jedini gol na utakmici je viđen u 47. minutu kada Adrijen Rabijo pogodio posle asistencije Dušana Vlahovića.

"TOKOM ZIME ĆE SE TO ZAVRŠITI": Karadžić odgovorio da li se vraća u Partizan!Tomislav Karadžić

"TOKOM ZIME ĆE SE TO ZAVRŠITI": Karadžić odgovorio da li se vraća u Partizan!

U potpuno neočekivanom trenutku: Vraća se Marko NikolićMarko Nikolić

U potpuno neočekivanom trenutku: Vraća se Marko Nikolić

PREMIJER LIGA: Rutina ”Vukova” i ”Građana’FK Mančester siti

PREMIJER LIGA: Rutina ”Vukova” i ”Građana’

Juve posle ove pobede je smanjio bodovnu razliku u odnosu na proplasirani Inter na svega dva boda, dok je Roma ostala na sedmom mestu tabele Serije A.

Još jedan derbi u Torinu i još jedna pobeda Juventusa od 1:0. Juve se jednostavno pretplatio na ovakve pobede i na ovakve utakmice i time pokazao da zna kako se igraju ovakvi mečevi.

I na ovom meču je srpski dvojac (Vlahović, Kostić) od starta meča bio na terenu.

Roma je imala bolji početak meča, jer je u petom minutu imala šansu preko Brajana Kristantea, ali je fudbaler Rome bio neprecizan, pa je lopta pogodila stativu.

Prvu pravu šansu Juventus je imao tek u 43. minutu kada je upravo Filip Kostić uputio snažan udarac, ali je bio neprecizan.

I onda na startu drugog poluvremena Juventus je stigao do gola. Magična asistencija Dušana Vlahovića, koji je petom proigrao Adrijana Rabioa koji je potom loptu poslao u donji desni ugao gola golmana Rome i tako doveo svoj tim do prednosti, a Vlahović upisao svoju treću asistenciju u ovoj sezoni Serije A.

Vlahović i Kostić su se na terenu zadržali do 76. minuta kada su obojica izašli iz igre u isto vreme.

Juventus je do kraja meča stigao do novog gola, ali je on bio poništen zbog ofsajda.