POZNATI RIVALI I SATNICA: Partizan u Turskoj proverava ISTOČNI BLOK
Crno-beli sutra putuju u Belek.
Fudbaleri Partizana će u petak u 10.00 časova krenuti put Turske, odnosno, sada već standardne baze hotela "Suenjo" u Beleku. U poznatom letovalištu će provesti 15 dana i u tom periodu odigrati pet pripremnih utakmica.

BONUS KOJI SE NE PROPUŠTA - Preuzmi ovde 2.000 RSD i 200 spinova

U POSLEDNJEM TRENUTKU: Stanojević napravio ROKADU! Novo ime na spisku PUTNIKA za Belek!

VAŽAN POTPIS U HUMSKOJ: Živković u Partizanu do 2023 (FOTO)
Ti mečevi će biti odigrani u četiri dana, a poznati su termini, kao i protivnici crno-belih.
Prva provera će biti već u nedelju, 17. januara, kada će rival biti poljsko Zaglebje iz Lubina. Taj meč zakazan je za 13.00 časova.
Potom će 21. januara Partizan igrati protiv Rubina iz Kazanja, 25. protiv ukrajinske Desne, a dan pred povratak, 28. januara, biće dupli program.
U prepodnevnim satima će protivnik biti beloruski Ruk, a popodne ukrajinska Zorija.
Barselona je posle penala eliminisala Sosijedad, a hoćemo li u finalu Superkupa Španije gledati El Klasiko znaćemo posle večerašnjeg (21.00) drugog polufinala Real – Bilbao. Kvota na Kraljevski klub je 1,72, dok je dupla šansa X2 2,11. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Real Madrid – Bilbao.
"Parni valjak" se 29. januara vraća u Beograd, a 6. februara nastavlja sezonu u Linglong Superligi Srbije protiv Napretka u Humskoj.
BONUS GALERIJA
Pogledajte kako izgleda Heorhina, izabranica Kristijana Ronalda