SPREMA SE FEŠTA: Prodato skoro pola Marakane!
Ludnica u najavi.
Zvezdaši su pokazali da im je nedostajalo da gledaju i bodre svoje mezimce u crveno-belom dresu time što je do sada prodato 12 hiljada ulaznica za utakmicu 28. kola Superlige Srbije protiv Radnika. Prodaja se naravno nastavlja, i trajaće sutra od 10 sati do početka meča zakazanog za 19 časova.

LAPSUS U VESTIMA RTV-A UŽIVO: Poslušajte ŠTA je spikerka rekla za Kup Srbije? Ubi je ZAREZ na lošem mestu i MILIONI (VIDEO)

POZNAJEMO VOJVODINU, NEMA TU NIKAKVIH TAJNI: Prednost je na našoj strani, samo zbog domaćeg terena!

MIHA SE SLIKAO BEZ MARAME I KAPE: Promenio se - vidite KAKO Siniša sada izgleda (FOTO)
S obzirom da će i na ovoj utakmici sav prihod od karata ići u humanitarne svrhe za pomoć Dečjoj klinici u Tiršovoj i manastiru Cerenska reka na Kosovu i Metohijii, zvezdaši su još jednom pokazali veliko srce, koliko im fali Marakana, kao i mečevi Crvene zvezde.
U skladu sa odlukom o poštovanju razmaka od jednog mesta između gledalaca, polovina kapaciteta stadiona Rajko Mitić biće puštena u prodaju, što znači 24500 karata. Marakana je dovoljno velika da i uz takvo ograničenje može da se napravi fenomenalna atmosfera na tribinama.
Za ovaj meč važiće sezonske ulaznice, ali pozivaju se i "sezonci" da kupe karte na blagajnama pošto će kupovina istih imati humanitarni karakter, a cena je svakako simbolična – 75 dinara. Crvena zvezda i ovom prilikom moli publiku da poštuje sve mere i propise Vlade Srbije.
BONUS GALERIJA:
Pogledajte kako izgleda Sofija Tomala, devojka Lorisa Karijusa.