SUPERLIGA: Rafal Zmajeva na krovu, Subotičani bolji u derbiju od Nišlija (FOTO)

30.09.2017. 20:00
Nenad Marinković
Nenad Marinković / Izvor: MN Press

Odigrano 12. kolo domaćeg šampionata.

Subota je donela pet mečeva 12. kola u domaćoj Superligi, a na četiri su domaćini odneli sva tri boda, dok je samo Bačka od gostiju uspela da otkine bod Mačvi. U jedom od derbija Spartak je savladao Radinčki sa 4:2, iako su gosti iz Niša poveli iz penala već u četvrtom minutu golom Pavkova. Do poluvremena su Subotičani preokrenuli golovima Ivanovića i Radovanovića, a sve je bilo rešeno pogotkom Stojkovića u 47. minutu.

PARTIZANOVAC I ZVEZDAŠ U ISTOM KLUBU: Evo šta RADE kad večiti rivali igraju u Ligi Evrope (FOTO)

MAGIJA: Nejmar postigao GOLČINU o kojoj bruji PLANETA! (VIDEO)

Voždovac je razbio Zemun na krovu, isporučivši timu iz Gornje Varoši šest komada u mrežu. Blistao je Georgijević koji je postigao het-trik pošto je pogađao u 35, 43. i 59. minutu. Zmajevi su poveli autogolom Asanija u 17. minutu, da bi Luković iz penala u 28. najavio poraz Zemuna. Lasickas je u 90. minutu samo ublažio poraz gostiju.

Borac je stigao do druge pobede u sezoni protiv Radnika zahvaljujući odličnoj partiji Brazilca Mateusa koji je postigao dva gola u 20. i 85. minutu. Pantelić je pogodio sopastvenu mrežu u 41. minut, da bi Purović postigao počasni gol za Radnik u 66. minutu.