NURKIĆ SE OGLASIO I RAZBESNEO DELIJE: Navijači Zvezde izvređali NBA asa zbig tvita o suđenju u Ljubljani (VIDEO)

17.05.2022. 09:35
Jusuf Nurkić
Jusuf Nurkić / Izvor: Profimedia

Bura.

Crvena zvezda je poražena od Cedevita Olimpije 88:80 posle produžetka u revanšu polufinala ABA lige.

RADONJIĆ ČESTITAO, PA SE OSVRNUO NA SUĐENJE: Bode mi oči, ne sećam se toga u Evroligi

VATUTIN JASAN: Ruski klubovi se NEĆE vraćati u Evroligu (FOTO)

GOLEMAC: Želimo u finale

Crveno-beli nisu uspeli da slave u Ljubljani i pored toga što su izborili dodatnih pet minuta posle kontroverzne završnice i peona Luke Mitrovića uz faul. Sudije su gledale snimak, mnogi su mislili da je koš Mitrovića neregularan jer je loptu izbacio nakon poslednjeg zvuka sirene, ali su arbitri priznali pogodak jer je faul bio pre isteka 40. minuta.

Jedan od onih koji su smatrali da je Crvena zvezda dobila poklon od sudija je i centar Portlanda Jusuf Nurkić. Nekadašnji košarkaš Cedevite se oglasio na Tviteru odmah posle sporne situacije u Ljubljani.

– Haha je l moguće? Vreme 00, a sudija kaže faul koš – napisao je Nurkić na Tviteru.

Usledila je lavina rekacija na Nurkićevu objavu. Navijači Crvene zvezde su izvređali igrača iz Bosne i Hercegovine, pošto mu nisu oprostili neke ranije objave na društvenim mrežama koje nemaju veze sa sportom.

U svakom slučaju narednih dana će biti još rasprave među navijačima o sudijskoj odluci u poslednjem napadu regularnog dela utakmice, kao i o arbitraži tokom celog meča u kojem je domaćin izveo 42 slobodna bacanja, a gosti 15.