ATP MOSKVA: Nastavljena SEČA, još jedan FAVORIT završio takmičenje!
Neočekivano.
Francuski teniser Adrijan Manarino plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Moskvi, pošto je savladao Andreja Rubljova iz Rusije rezultatom 2:1 (po setovima 5:7, 7:6, 6:3).

PRIDRUŽI SE NAJBOLJEM ONLINE KAZINU I POKUPI 30.000 RSD + 500 RSD ODMAH

IDEMO! Novak Đoković ipak potvrdio učešće na sledećem turniru

POSLANIK STAO UZ NOLETA: Ipak, ono što je NEKADA važilo SADA nije tako! Barem tako TVRDI član medicinske asocijacije države Viktorija
Posle pobeda nad Anortozisom i Florom, Partizan večeras (21.00) dočekuje rivala za prvo mesto u grupi - Gent. Tri boda bi crno-belima donela veliku prednost u ovoj trci. Kvota na keca je 2,35, iks je 3,30, a dvojka 3,35. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Partizan - Gent.
Francuz, koji je trenutno 51. igrač sveta, priredio je veliko iznenađenje, pošto je Rus bio postavljen za šestog nosioca (isto mesto zauzima i na ATP listi), posle dva i po sata.
Vizu za četvrtfinale izborio je Andrejov sunarodnik, Aslan Karacev koji je savladao Belorusa Egora Gerasimova sa 2:0 (6:4, 6:3) za sat i 27 minuta igre.
Adrijan Manarino će u četvrtfinalu igrati protiv Ričardasa Berankisa iz Litvanije, dok će se Karacev sastati sa boljim iz okršaja još jednog Francuza Žila Simona i Amerikanca Mekenzija Mekdonalda.