ATP ŽENEVA: Lajović spasio četiri meč lopte, ali je peta bila kobna (FOTO)

23.05.2017. 15:33
Dusan Lajovic
Dusan Lajovic / Izvor: Profimedia

Srpski teniser u tri seta poražen od Orasija Sebaljosa.

Srpski teniser Dušan Lajović ispao je već na startu turnira u Ženevi pošto ga je Orasijo Sebaljos savladao sa 2:1 (6:4, 0:6, 7:5). Argebntinac Sebaljos slavio je posle dva sata borbe protiv Lajovića.

I DALJE JE SEKS BOMBA: Štefi Graf je bila moćna mačka, a pogledajte kako danas izgleda Agasijeva supruga (GALERIJA)

SJAJNA VEST: Povratak velike šampionke na Vimbldonu! (FOTO)

Lajović je odigrao solidan prvi set, ali je u tri navrata propustio brejk lopte koje bi mu donele vođstvo u setovima. Sebaljois je tio iskoristio i napravi brejk u 10. gemu kojim jew i došao do prvog seta. Srpski teniser odigrao je furiozno drugi set, oduzevši sva tri puta servis Sebaljosu pa je posle samo 24 minuta već bilo 1:1 u setovima.

IPAK NEĆE IGRATI U ŽENEVI: Viktor se povukao sa turnira, a razlog je BOŽANSTVEN (FOTO)

U odlučujućem setu oba igrača su dobro čuvala svoj servis pa nije bilo nijedne brejk šanse sve do 10. gema. Tada je Sebaljos imao čak četiri meč lopte, ali je Lajović uspeo da se spasi. Međutim, u 12. gemu trećeg seta, petu meč loptu Sebaljosa Lajović ipak nije uspeo da spasi i poražen je posle 120 minuta igre.