ФЕНЕРБАХЧЕ СЛАВИ ТАДИЋА: Србин са два гола ПРЕОКРЕНУО меч и донео победу (ВИДЕО)

26.11.2023. 21:35
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Профимедиа

Сјајна игра капитена репрезентације Србије...

Фудбалери Фенербахчеа задржали су челну позицију у Суперлиги Турске. Пред својим навијачима, додуше теже него што се очекивало победили су у 13. колу Фатих са 2:1 (0:1). И све то захваљујући репрезентативцу Србије, нападачу Душану Тадићу.

ПОСРЋЕ СТАНКОВИЋЕВ ФРАДИ: Ференцварош ни четврти везани меч не зна за победуDejan Stanković

ПОСРЋЕ СТАНКОВИЋЕВ ФРАДИ: Ференцварош ни четврти везани меч не зна за победу

АУТОГОЛ ДМИТРОВИЋА И ГОЛЧИНА САДИКА: Сосједад срушио Севиљу!Marko Dmitrović

АУТОГОЛ ДМИТРОВИЋА И ГОЛЧИНА САДИКА: Сосједад срушио Севиљу!

ХАОС У БУНДЕСЛИГИ: Масовна туча навијача - реаговала ПОЛИЦИЈА и спасилачка екипа!Policija

Гости су имали предност после првих 45 минута коју им је донео Џан Келеш у 39. минуту.

Онда у наставку, у другом полувремену, фудбалска рапсодија Тадића.

Прво је у 48. минуту рутински извео пенал за изједначење и 1:1.

Није му требало много и за тај други гол.

Свега десетак минута касније после продора и асистенције Шиманског, са ивице петерца је послао лопту у мрежу за коначних 2:1.

У наредном колу Фенербахче дочекује Сиваш, док Фатих дочекује екипу Истанбула.