25.04.2024. 15:59
Србија Данас/Спорт клуб
FSS
ФСС / Извор: МН Press

Фудбалски савез Србије је добио допис из УЕФА да се преиспита утакмица Прве лиге између Текстилца и Младости ГАТ која је одиграна у 29. колу.

Како преноси Спорт клуб, УЕФА је добила знак да је огроман број уплата почео да се уплаћује на победу гостију који су на крају и славили са 1:2.

Квота је веома брзо падала уочи ове утакмице.Превасходно ће истрагом бити обухваћени фудбалери Текстилца.

Утакмца, одиграна у Оџацима 8. априла, решена је у другом полувремену. Головима Драгана Кокановића у 48. и Миљана Вукадиновића у 56. минуту, Младост ГАТ је утабала пут до победе. Оџачани су смањили минус у 68. минуту, стрелац за 1:2 био је Иван Давидовић.

Уколико се утврди да је клуб из Оџака кривац, биће им одузето до 15 бодова или казна финансијске природе.