ПЕНАЛ КОЈИ ЈЕ ДОНЕО ХАОС: Погледајте спорну ситуацију са Партизановог стадиона, после којег су Нишлије хтеле да напусте терен (ВИДЕО)

22.05.2022. 19:54
Partizan - Radnički (N)
Партизан - Раднички (Н) / Извор: МН Press

Занимљива ситуација.

Фудбалери Партизана су пред крај првог полувремена повели против Радниочког са 1:0 у мечу последњег кола Суперлиге Србије.

ТОТАЛНА ЛУДНИЦА У ЕНГЛЕСКОЈ: Титула остаје на Етихаду, Сити дао три гола за пет минута, пирова победа Ливерпула

ПОТРЕС У ХРВАТСКОЈ: Бивши ас Партизана преузима Динамо Загреб!

МАРАКАНА ЈЕ ПРОКЉУЧАЛА: Катаи довео Звезду на корак од титуле (ВИДЕО)

Пенал из којег су црно-бели дошли у бвођство је досуђен након интервенције из ВАР собе! Никола Вујадиновић је играо руком у казненом простору, после центаршута са десне стране,

Рикардо је преузео одговорност и погодио за 1:0.

Уследио је хаос и пометња на стадиону! Арсић је добио црвени картон, а неки са клупе Радничког су чак позвали и да се напусте терен. Дошло је до општег кошкања и тензије.