ТРАГИЧАР НОЈЕР: Без речи сам, свако ко је икада играо фудбал зна како се осећам

09.05.2024. 15:21
Manuel Nojer
Мануел Нојер / Извор: Фото: Танјуг/АП/Јосе Бретон

Голман и капитен Бајерн Минхена Мануел Нојер признао је да је тешко поднео елиминацију клуба у полуфиналу Лиге шампиона од екипе Реал Мадрида.

Краљевски клуб се пласирао у финале ЛШ, пошто је у Мадриду у реванш утакмици полуфинала после преокрета победио Бајерн 2:1.

Мадридски клуб је изборио пласман у финале ЛШ, пошто је у првом мечу полуфинала ЛШ, одиграном прошле недеље у Минхену, било нерешено – 2:2.

Бајерн је повео у 68. минуту голом Алфонса Дејвиса. Реал је изједначио у 88. минуту голом Хоселуа после велике грешке Нојера.

Голману Бајерна је испала лопта после шута Винисијуса, а онда је Хоселу затресао мрежу гостију. Хоселу је у првом минуту надокнаде времена донео победу Реалу.

-Свако ко је икада играо фудбал зна како се осећам у овом тренутку. Горак је укус бити елиминисан из такмичења, а били смо тако близу финала ЛШ. Били смо једном ногом на Вемблију, видели смо себе тамо, али нисмо успели. Без речи сам - рекао је Нојер.

Реал ће првог јуна на Вемблију у финалу ЛШ играти против Борусије Дортмунд.