PRISILJAVAO DECU DA PROSE! Kada ne bi doneli dovoljno novca, usledile bi batine - novac trošio na kocku i alkohol!
I jedno i drugo dete su prosili od malih nogu
Policija je uhapsila Beranca T.K. zbog sumnje da je prinuđivao svoju decu B.K. (14) i A.K. (20) da se bave prosjačenjem.

KRSTI VUKA, VUK U GORU: Amfilohije poručio da mu je žao Đukanovića, jer ga je zaposeo sam đavo

"HUMANOST U TEŠKIM TRENUCIMA" Elektroprivreda podelila veliku pomoć zdravstvenim ustanovama Srpske

"MILO NEĆE POBEDITI CRKVU BOŽIJU" Amfilohije poručio režimu u Podgorici - spremni smo na dijalog, vi vodite monolog
Novac koji su sticali na taj način morali su da predaju njemu da bi ga koristio za lične potrebe, odnosno za kupovinu alkohola i za kockanje.
Policija sumnjiči T.K. da je maloletnog B.K. prinuđivao na prosjačenje od njegove pete godine života, a ukoliko bi se desilo da mu novac ne donese ili da donese manju količinu novca, fizički ga je napadao i kažnjavao.
- Maloletni B.K. je zbog takvog načina života trpeo velike posledice koje su se odražavale na njegovo zdravlje, usled čega je često bio i na bolničkom lečenju - navode iz UP.
Takođe, na isti način je prinuđivao na prosjačenje i fizički zlostavljao i A.K. i to od njegove sedme do 16. godine života. Kada se sin tome suprostavio, Beranac ga je isterao iz kuće.
- T.K. je uhapšen i uz krivičnu prijavu zbog sumnje da je izvršio krivično delo trgovina ljudima, sproveden nadležnom državnom tužiocu u Bijelom Polju - zaključuju u policiji.

BUDVA JE UHAPŠEN GRAD: "Vlast" već 15 dana brani privatno obezbeđenje, ulaz u zgradu opštine ZABRANJEN (FOTO)

"ČEKAMO DO PETROVDANA" Amfilohije o roku za ukidanje Zakona o slobodi veroispovesti, a otkrio i šta posle

USTAŠTVO NE PRESTAJE DA DIVLJA HRVATSKOM: Uklonjen grafit mržnje, stajao nedeljama na ulicama Splita

EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA U CRNOJ GORI ZABRINJAVAJUĆA: Moguće zatvaranje Podgorice

MRŽNJA HRVATA I NA DAN TAMOŠNJIH IZBORA: U Varaždinu po TREĆI put razbijena ćirilična ploča Srba