TEROR CRNOGORSKE POLICIJE! Poslanici DF-a Zogović, Mandić i Knežević u PRITVORU u Podgorici!
Poslanici Demokratskog fronta (DF) Milun Zogović, Andrija Mandić i Milan Knežević zadržani su u policiji.
Po oceni tužilaštva, Zogović je osumnjičen za napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti, a Mandić i Knežević za sprečavanje službenog lica u vršenju službene dužnosti.
Svoj troijici se na teret stavlja da su napali odnosno sprečavali da radi Ivana Brajovića. Njih trojica su u pritvorskim prostorijama podgoričkog Centra bezbednosti.

Mitropolija crnogorsko-primorska: Vlada i Đukanović snose odgovornost za posledice donošenja Zakona

"NASTAVLJAMO NAŠU BORBU PROTIV ZLA I NEPRAVDE" Reči Vladike Joanikija odzvanjaju Crnom Gorom (FOTO/VIDEO)

JUTRO POSLE DONOŠENJA SRAMNOG ZAKONA: Evo kakva je situacija u glavnom gradu Crne Gore
Njih trojica i uhapšeni su sinoć nakon incidenta u Skupštini napravljenog nakon glasanja o Predlogu zakona o slobodi vjeroispovijesti.
Pored njih sinoć su uhapšeni i poslanici DF Slaven Radunović, Milutin Đukanović, Branko Radulović, Nebojša Medojević, Strahinja Bulajić, Budimir Aleksić, Marina Jočić, Branka Bošnjak, Predrag Bulatović, Ljiljana Đurašković, Aleksandra Vujičić, Veljko Vasiljević i Jovan Vučurović. Među privedenima su bili i Mihailo Čađenović, Zoran Bulatović, Koča Đurišić, Dejan Gojković i Dušan Knežević.
Predsednik Savjeta za građansku kontrolu rada policije Aleksandar Saša Zeković kazao je da za ostala privedena lica nema elemenata bića krivičnog djela i da su pušteni kući nakon uzimanja izjave.
Sud za prekršaje ocijeniće da li su poslanici DF Marina Jočić, Nebojša Medojević i Branko Radulović počinili neki prekršaj u plenarnoj sali Skupštine.
- Sva ostala lica nakon uzimanja izjava, njih 19 pušteno je kući - rekli su iz Saveta.

GORI CRNA GORA: Sprečićemo vas da glasate - moraćete da nas POBIJETE!

I POČELO JE: Policija počela sa zloupotrebom sile u Crnoj Gori! Suzavci i pendrek na GOLORUK NAROD! (VIDEO)
