CRNI PRAZNIK! Devet odraslih i dvoje dece stradalo od strujnog udara - tragičan kraj verskoj povorci
U južnoj indijskoj državi Tamil Nadu, na kamionu, koji je bio ukrašen kao kočija, nakon slučajnog strujnog udara poginulo je najmanje 11 ljudi, desetine povređene
U južnoj indijskoj državi Tamil Nadu, tokom verskog obreda, na kamionu koji je bio ukrašen kao kočija, nakon slučajnog strujnog udara poginulo je najmanje 11 ljudi, od kojih dvoje dece.
Njihovo vozilo zakačilo je dalekovode i zapalilo se dok su se vozili u verskoj procesiji, saopštila je policija.

DA LI SU ONI ŽRTVE NAJTRIVIJALNIJIH KLIŠEA? Papa Franja posvetio besedu svekrvama i taštama (VIDEO)

DOK SE BRITANCI BAVE RUSIJOM, U ZATVORIMA IM SE DEŠAVAJU ZASTRAŠUJUĆE STVARI: Velika opasnost vreba u njihovom dvorištu!

NAKON VIŠE OD MESEC DANA: Sahranjena, po zlu čuvena, Medlin Olbrajt
Tom prilikom povređeno je i više desetina ljudi.
Neki od povređenih su povređeni u padu nakon strujnog udara, a drugi, koji su se pobegli da pobegnu od plamena, kada su skočili sa kočije, odnosno vozila vioskog 2,7 metara i koju su vukli vernici, udarila u visokonaponskih vodova.
Kočija je pored poklonika, nosila i statue hinduističkih božanstava.
Vozilo, koja su se vraćalo iz obližnjeg hrama, ostalo je ugljenisano u ruševinama.
Vatrogasci i lokalni zvaničnici pridružili su se akciji spasavanja.