BEZ GOLOVA U NOVOM SADU: Vojvodina je bila bolja, ali nedovoljno za pobedu

28.04.2024. 16:37
Vojvodina - Zvezda
Vojvodina - Zvezda / Izvor: MN Press

Fudbaleri Vojvodine odgrali su meč bez golona na svom terenu protiv Crvene zvezde u meču 32. kola Superlige Srbije.

Nije viđena lepa fudbalska predstava u prvom poluvremenu. Oba tima su mnogo kalkulisala, a pre svega Crvena zvezda kao da nije imala previše ambicija u napadu.

Jedinu pravu šansu je imao Seri koji u 35. minutu lepo šutirao, ali je pogodio stativu i Omri Glazer je ostao nesavladan.

SUPERLIGA SRBIJE- 32. KOLO

VOJVODINA - CRVENA ZVEZDA 0:0 (0:0)

Stadion: Karađorđe

Sudija: Novak Simović

Vojvodina: Carević, Lazarević, Crnomarković, Korać, Giorbelidze, Indio, Savićević (od 80. Vukanović), Radulović (od 70. Kembel), Zukić, Seri, Ivanović (od 84. Jovanović).

Crvena zvezda: Glazer, Mimović, Spajić, Dragović, Mijailović, Stamenić (od 62. Šljivić), Hvang, Olajinka (od 89. Endiaj), Katai (od 62. Kanga), Ivanić (od 62. Bukari), Sremčević (od 46. Kraso).

Daleko konkretnija je bila Vojvodina u nastavku. Imali su domaći nekoliko fenomenalnih prilika, ali gostujuća odbrana na čelu sa Omrijem Glazerom je bila na nivou.

Krenula je Zvezda malo ofanzivnije tek u poslednjih petnaestak minuta. Ipak, nisu uspeli da dođu do gola, pa je meč završena najnepopularnijim rezulatom 0:0.

KAKO JE TEKAO MEČ MOŽETE PROČITATI OVDE

KRAJ

Meč je završen bez golova.

92'

Zamalo pogodak gostiju

Veliku priliku je imao Hvang, ali odbranio je Carević.

Nadoknada je tri minuta

Prošlo je regularnih 90 minuta.

83'

Krenuli su gosti

Zvezda tek u poslednjih desetak minuta igra ofanzivno. Velika gužva u šesnaestercu domaćih, ali ostaje 0:0.

75'

Pokušavaju sada i gosti

Zvezda je preko Šljivića i Olajinka ima dve poluprilike.

69'

Ni Radulović nije iskoristio zicer

Odlični Glazer je opet spasao Zvezdu.

67'

Voša opet blizu gola

Savićević je imao dobru priliku, ali blokirao ga je Dragović.

62'

Trostruka izmena u Zvezdi

Izašli su Stamenić, Ivanić i Katai, a ušli su Kanga, Bukari i Šljivić.

59'

Zicer za domaće

Seri je bio jedan na jedan sa Glazerom i golman Zvezde je izašao kao pobednik.

57'

Nova prilika za Vojvodinu

Radulović je imao dobru šansu, ali je njegov šut izblokiran.

51'

Prete i domaći

Kraso greši, ali Zukić nije uspeo da pogodi posle toga.

49'

Velika šansa za Zvezdu

Aleksandar Katai je imao lepu priliku da dovede goste u vođstvo. Sjajno je intervenisao Carević.