БЕЗ ГОЛОВА У НОВОМ САДУ: Војводина је била боља, али недовољно за победу

28.04.2024. 16:37
Vojvodina - Zvezda
Војводина - Звезда / Извор: МН Press

Фудбалери Војводине одграли су меч без голона на свом терену против Црвене звезде у мечу 32. кола Суперлиге Србије.

Није виђена лепа фудбалска представа у првом полувремену. Оба тима су много калкулисала, а пре свега Црвена звезда као да није имала превише амбиција у нападу.

Једину праву шансу је имао Сери који у 35. минуту лепо шутирао, али је погодио стативу и Омри Глазер је остао несавладан.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ- 32. КОЛО

ВОЈВОДИНА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:0 (0:0)

Стадион: Карађорђе

Судија: Новак Симовић

Војводина: Царевић, Лазаревић, Црномарковић, Кораћ, Гиорбелидзе, Индио, Савићевић (од 80. Вукановић), Радуловић (од 70. Кембел), Зукић, Сери, Ивановић (од 84. Јовановић).

Црвена звезда: Глазер, Мимовић, Спајић, Драговић, Мијаиловић, Стаменић (од 62. Шљивић), Хванг, Олајинка (од 89. Ендиај), Катаи (од 62. Канга), Иванић (од 62. Букари), Сремчевић (од 46. Красо).

Далеко конкретнија је била Војводина у наставку. Имали су домаћи неколико феноменалних прилика, али гостујућа одбрана на челу са Омријем Глазером је била на нивоу.

Кренула је Звезда мало офанзивније тек у последњих петнаестак минута. Ипак, нису успели да дођу до гола, па је меч завршена најнепопуларнијим резулатом 0:0.

КАКО ЈЕ ТЕКАО МЕЧ МОЖЕТЕ ПРОЧИТАТИ ОВДЕ

КРАЈ

Меч је завршен без голова.

92'

Замало погодак гостију

Велику прилику је имао Хванг, али одбранио је Царевић.

Надокнада је три минута

Прошло је регуларних 90 минута.

83'

Кренули су гости

Звезда тек у последњих десетак минута игра офанзивно. Велика гужва у шеснаестерцу домаћих, али остаје 0:0.

75'

Покушавају сада и гости

Звезда је преко Шљивића и Олајинка има две полуприлике.

69'

Ни Радуловић није искористио зицер

Одлични Глазер је опет спасао Звезду.

67'

Воша опет близу гола

Савићевић је имао добру прилику, али блокирао га је Драговић.

62'

Трострука измена у Звезди

Изашли су Стаменић, Иванић и Катаи, а ушли су Канга, Букари и Шљивић.

59'

Зицер за домаће

Сери је био један на један са Глазером и голман Звезде је изашао као победник.

57'

Нова прилика за Војводину

Радуловић је имао добру шансу, али је његов шут изблокиран.

51'

Прете и домаћи

Красо греши, али Зукић није успео да погоди после тога.

49'

Велика шанса за Звезду

Александар Катаи је имао лепу прилику да доведе госте у вођство. Сјајно је интервенисао Царевић.