Лалатовић правио шоу на конференцији пред Партизан: Људи ће доћи да подрже црно-беле, али и да мене нападају

29.03.2024. 14:34
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

На гостовање Партизану у Хумску стиже Спартак из Суботице у оквиру 27. кола Суперлиге Србије, а са њима и Ненад Лалатовић, стратег гостију.

Тренер Партизана Игор Дуљај позвао је на смиривање страсти, а и Лалатовић је на конференцији говорио о томе.

Након што је најавио меч против Партизана, који је до пре две рунде био лидер на табели елитног ранга српског фудбала, Ненад Лалатовић је сасвим случајно насмејао неког у публици. Због тога ни он није могао да сакрије осмех са лица, па је разговор са представницима медија прошао у веома добром расположењу.

-Не треба пуно трошити речи, играмо против Партизана. О њима све говори како играју у последњих годину дана, од како је дошао мој колега Игор Дуљај, мој велики пријатељ. Игор Дуљај и ја се знамо још из играчких дана, играли смо заједно у Шахтјору, били смо комшије и виђали се сваки дан. Јако ми је драго због њега што бележи добре резултате, до пре два кола је био први на табели и то говори о снази његовог тима. Погледао сам последње утакмице, ово што су кикснули против Лучана и Крушевца. Како су кикснули против Крушевца још ми није јасно, ево сад пре него што ћу доћи сам погледао свих 90 минута, анализирао их. Имали су феноменалне шансе, Партизан је тим који има сјајне појединце који једним потезом могу да реше утакмицу - почео је на конференцији Ненад Лалатовић.

Свестан је Лалатовић да ће трибине бити добро попуњене, а да део навијача долази због њега, како би наставио "рат" који већ годинама траје. Углавном је Ненад Лалатовић имао врео дочек у Хумској, без обзира на то који је тим водио против Партизана.

-Играмо код њих и апсолутни су фаворит, ако било шта направимо то ће бити изненађење. Многи људи очекују победу Партизана. Ја верујем у свој тим, верујем да можемо да направимо изненађење на стадиону Партизана, иако очекујем да ће бити много људи који ће доћи да подрже Партизан, али и да мене нападају", рекао је Лалатовић и изазвао смех некога у публици! "Па јесте смешно! Ја сам на све то спреман - додао је Ненад Лалатовић уз осмех и затим наставио конференцију за медије.

Током првог дела сезоне Партизан је убедљиво славио у Суботици, где је било 3:0 у корист црно-белих. Сви погоци постигнути су у финишу меча, у размаку од само 11 минута. Светозар Марковић затресао је мрежу у 70. минуту, Гајас Захид седам минута касније, а Матеуш Салдања у 81. минуту поставио коначан резултат. Погледајте табелу Суперлиге: