9°C
27.04.2024.
117.1527
109.2537

Lalatović pravio šou na konferenciji pred Partizan: Ljudi će doći da podrže crno-bele, ali i da mene napadaju

29.03.2024. 14:34
Nenad Lalatović
Nenad Lalatović / Izvor: MN Press

Na gostovanje Partizanu u Humsku stiže Spartak iz Subotice u okviru 27. kola Superlige Srbije, a sa njima i Nenad Lalatović, strateg gostiju.

Trener Partizana Igor Duljaj pozvao je na smirivanje strasti, a i Lalatović je na konferenciji govorio o tome.

Nakon što je najavio meč protiv Partizana, koji je do pre dve runde bio lider na tabeli elitnog ranga srpskog fudbala, Nenad Lalatović je sasvim slučajno nasmejao nekog u publici. Zbog toga ni on nije mogao da sakrije osmeh sa lica, pa je razgovor sa predstavnicima medija prošao u veoma dobrom raspoloženju.

-Ne treba puno trošiti reči, igramo protiv Partizana. O njima sve govori kako igraju u poslednjih godinu dana, od kako je došao moj kolega Igor Duljaj, moj veliki prijatelj. Igor Duljaj i ja se znamo još iz igračkih dana, igrali smo zajedno u Šahtjoru, bili smo komšije i viđali se svaki dan. Jako mi je drago zbog njega što beleži dobre rezultate, do pre dva kola je bio prvi na tabeli i to govori o snazi njegovog tima. Pogledao sam poslednje utakmice, ovo što su kiksnuli protiv Lučana i Kruševca. Kako su kiksnuli protiv Kruševca još mi nije jasno, evo sad pre nego što ću doći sam pogledao svih 90 minuta, analizirao ih. Imali su fenomenalne šanse, Partizan je tim koji ima sjajne pojedince koji jednim potezom mogu da reše utakmicu - počeo je na konferenciji Nenad Lalatović.

Svestan je Lalatović da će tribine biti dobro popunjene, a da deo navijača dolazi zbog njega, kako bi nastavio "rat" koji već godinama traje. Uglavnom je Nenad Lalatović imao vreo doček u Humskoj, bez obzira na to koji je tim vodio protiv Partizana.

-Igramo kod njih i apsolutni su favorit, ako bilo šta napravimo to će biti iznenađenje. Mnogi ljudi očekuju pobedu Partizana. Ja verujem u svoj tim, verujem da možemo da napravimo iznenađenje na stadionu Partizana, iako očekujem da će biti mnogo ljudi koji će doći da podrže Partizan, ali i da mene napadaju", rekao je Lalatović i izazvao smeh nekoga u publici! "Pa jeste smešno! Ja sam na sve to spreman - dodao je Nenad Lalatović uz osmeh i zatim nastavio konferenciju za medije.

Tokom prvog dela sezone Partizan je ubedljivo slavio u Subotici, gde je bilo 3:0 u korist crno-belih. Svi pogoci postignuti su u finišu meča, u razmaku od samo 11 minuta. Svetozar Marković zatresao je mrežu u 70. minutu, Gajas Zahid sedam minuta kasnije, a Mateuš Saldanja u 81. minutu postavio konačan rezultat. Pogledajte tabelu Superlige: